Apartmány Malaga, Španělsko

UBYTOVÁNÍ

Apartmány přímo u pláže – Malaga, Španělsko. Domluvíte se česky.
​Celkem 13 apartmánů, většina z nich má výhled na moře a některé terasu.  Budovy s apartmány se nacházejí jen 10 metrů od pláže. Jsou kompletně zařízené, najdete zde kuchyň, obývací pokoj, koupelnu s WC, a jednu nebo dvě ložnice s možností přistýlky. V apartmánech nechybí pračka, povlečení, ručníky, plážové osušky a slunečník, samozřejmostí je WiFi připojení zdarma a klimatizace. Děti mají k dispozici jídelní židličky i postýlky. Přibližně 250 metrů od apartmánů je hlavní ulice s obchody, pekárnami, supermarketem a každý pátek také oblíbené trhy s čerstvým ovocem, zeleninou a dalším zbožím. Pro větší nákup můžete také využít Hypermarket Carrefour. 
Apartmány se nacházejí ve městě Cala del Moral, 12 km od Malagy a 14 km od letiště v Malaze odkud můžete využít také transfer, které ubytování nabízí.

CENY

Apartmány jsou pro 1-5 osob a ceny se pohybují od 52-114€ za noc za apartmán. Pro konkrétní nabídku dle sezóny a počtu osob nás prosím kontaktujte. 

PLÁŽE

Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, v sezóně každý den a mimo sezónu dvakrát týdně strojově čištěny. Doporučujeme také malé soukromé pláže mezi skalami, které jsou od apartmánů vzdáleny asi 25 minut chůze.

FOTOGALERIE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *