Tenerife- ANAGA – LAS MERCEDES

Ubytování ve dvou samostatných apartmánech ve dvoupodlažním domku s terasou a venkovním grilem v těsné blízkosti národního parku Anaga- Las Mercedes.

Apartmán I. v přízemí se 4 ložnicemi (3x manželská postel, 1x jednolůžko), obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, pračka, dvůr s krbem (grilem), posezení na dvorku a na terásce s výhledem do přírody, velká střešní terasa. 

Apartmán II. v první patře se 3 ložnicemi (2x manželská postel, 1x jednolůžko dětské, možnost přistýlky), obývací pokoj, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, pračka, balkón, střešní terasa, dvorek s krbem (grilem).

Překrásná příroda hned za domem- národní park Anaga s vavřínovými lesy. Jen 5 minut autem do historického města La Laguna a 20 minut na jednu z nejkrásnějších pláží Kanárských ostrovů Las Teresitas (dostupné i městskou hromadnou dopravou). V okolí najdete také bary a restaurace.

Ceník


Ceny od 45€/noc za apartmán. Jednorázový poplatek za úklid 50€. V ubytování se domluvíte španělsky nebo anglicky.


Dostupnost na dotaz.

APARTMÁN I. V PŘíZEMÍ – 3 ložnice s manželskou postelí, jeden jednolůžkový pokoj (pracovna), obývací pokoj s TV, vybavená kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC, pračka, teráska.

APARTMÁN II. V PRVNÍM PATŘE – 2 ložnice s manželskou postelí, 1 dětský pokoj s dětskou postelí, obývací pokoj s TV, koupelna se sprchovým koutem a WC, vybavená kuchyně, pračka, balkón.

Pro volné termíny a konkrétní cenovou nabídku nás kontaktujte. Pro rychlejší vyřízení požadavku uveďte požadovaný termín a počet osob.

info@kamajak.cz