Valencie- Apartmán se dvěma ložnicemi a terasou v El Perellonetu „Beach Apartment“

Apartmán s terasou o velikosti 75 m2 se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a dvěma koupelnami (vana i sprchový kout, 2x WC). Centrální klimatizace/topení, smart TV, internet. V prvním patře s výtahem, výhled na přístav. Obchod 20 m. Restaurace od 40 m. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Letiště Valencia (VLC) 30 min autem.

Jen 50 m od oblíbené písečné pláže El Perellonet (pozvolný vstup do moře, ideální pro děti). Přímo v přírodní rezervaci Albufera, která patří k vyhledávaným turistickým místům. Oblíbený rýžový pokrm paella pochází právě odsud. Rýžová pole najdete téměř za domem. Valencie je dostupná městskou hromadnou dopravou.

Při vhodných podmínkách ideální také na vodní sporty (surfing, paddle boar, kayak, kite, windsurfing, rybaření), cykloturistiku, gastro turistiku a další. Půjčovna kol i vybavení na vodní sporty je vzdálena jen 100 m.

Cena dle počtu osob a konkrétního termínu (75€-180€/noc). Rezervace a případné dotazy na emailu: info@hostalelperello.com