Ubytování v Českém ráji CHALUPA POD ZÁMKEM

Umístění na mapě

Pronájem stylové chaloupky přímo v podzámčí, která leží v okrajové části malého města Mnichovo Hradiště. Najdete ji na velmi klidném místě obklopeném stromy a zdí zámeckého parku, což zaručuje soukromí. Její terasovitá rozlehlá zahrada poskytuje romantická zákoutí pro zamilované, oázu klidu k rozjímání a nespočet míst na hraní pro vaše děti. V docházkové vzdálenosti je mnoho pohádkových míst. Ideální volba pro vaši dovolenou s rodinou či přáteli.

V letních měsících se můžete zchladit v bazénu na zahradě. Pokud ale dáváte přednost přírodnímu koupání, čeká na vás čistá řeka s písečnou pláží, vzdálená pouhých 650 metrů od ubytování. Jez, pod kterým je také oblíbené koupání je vzdálen 900 m. Wake park (wakeboard) najdete 4 km od chalupy na „Písáku“ v přilehlé obci Vaselá , kde se můžete i koupat. V zimě se můžete zahřát v sauničce, která je součástí interiéru mezonu A1.

Na terase si během vaší dovolené můžete rozdělat oheň v krbu, a vychutnávat si třeba poctivý grog s tou pravou zimní atmosférou nebo si opéct třeba buřty.

Český ráj má co nabídnout po celý rok, a vy se u nás budete cítit jako doma. Tak neváhejte :-). Přijeďte si odpočinout a nechte se okouzlit atmosférou místa a prostředím přímo v podzámčí.

Celková kapacita je 1 – 9 osob a dětské postýlky ve dvou samostatných mezonetových apartmánech- dvojdomek- s vlastními vchody, kuchyněmi i koupelnami (Apartmán A1 pro 3 – 4 osoby a Apartmán A2 pro 3 – 5 osob).

Ceny od 1500Kč za noc a apartmán včetně poplatků , lůžkovin, ručníků a energií běžné spotřeby. K dispozici je pro naše hosty v letních měsících i bazén a v mezonetu A1 také sauna.

Pro maximální soukromí a pohodu Vám doporučujeme si pronajmout celý objekt jen pro sebe. Domluvit se s další rodinou, rodiči nebo přáteli do druhého apartmánu. Možnost na zahradě rozdělat i vlastní stan.