Valencie- Hostal El Perelló

Hola!

Vítejte na stránkách rodinného ubytování ve Španělsku s českým personálem. Leží v provincii Valencia pouhých pár kilometrů jižně od stejnojmenného města, a to přímo v přírodní rezervaci Albufera. Městečko El Perelló obklopují rýžová pole, překrásná příroda, ptačí rezervace a nekonečně dlouhé písečné pláže. Věděli jste, že pokrm Paella pochází přímo odsud? Jinde lepší neochutnáte! Nedaleká Valencie (dostupná městkou hromadnou dopravou) patří mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější města Španělska.

Náš rodinný penzion nabízí celkem 6 pokojů ve třech patrech. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu. Možnost přistýlek a postýlek pro děti je po domluvě. Jeden z pokojů je bezbariérový, uzpůsobený pro vozíčkáře nebo hosta s pohybovým omezením. Pokoje i koupelny jsou nově a velmi moderně zařízené. Nabízejí pohodlí a komfort pro vaši dovolenou. Klimatizace a WIFI připojení je u nás samozřejmostí. V každém pokoji najdete plochou chytrou TV s Netflixem.

K dispozici je také vybavený kuchyňský kout v přízemí. Jeho součástí je lednička, trouba, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice i nádobí. Na něj navazuje společná jídelna, kde se můžete stravovat nebo trávit čas hraním her. Využít můžete i prádelnu s pračkou a společnou terasu, kam slunce svítí po celý den. Z ní je možné pozorovat západ slunce nad nedalekými rýžovými poli.

Hostal El Perelló, neboli rodinný penzion, je skvělou volbou pro jednotlivce, zamilované páry, rodiny i větší skupiny. Nachází se v centru přímořského španělského městečka El Perelló. Vzdálen je pouhých 250 metrů od nekonečně dlouhé písečné pláže, která je součástí „Pobřeží pomerančového květu“. Svůj název nenese pouhou náhodou, na pomeranče a mandarinky zde totiž narazíte na každém kroku.

Oblíbené i u milovníků vodních sportů jako je surf, kite, windsurf, paddle board, kayaks, elektrický surf (foil). Surfařská škola a půjčovna vybavení je hned za rohem. V nabídce mají i jízdní kola. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře, ideální pro děti i starší osoby.

Více informací a rezervační formulář naleznete na stránkách Hostal El Perelló

Interiér:

Pláž a okolí: