Valencie- Apartmán Gus El Perelló

Apartmán s terasou o velikosti 75 m2 se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a dvěma koupelnami (2x sprchový kout, 2x WC). Klimatizace/topení, TV, internet. Ve čtvrtém patře s výtahem, výhled na přístav. Obchody, restaurace od 20 m. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Letiště Valencia (VLC) vzdálené 30 min autem nebo taxi, 90 min městskou hromadnou dopravou (metro, autobus).

Nachází se jen 150 m od oblíbené písečné pláže El Perellonet i El Perelló (pozvolný vstup do moře, ideální pro děti). V srdci přírodní rezervaci Albufera, která patří k vyhledávaným turistickým místům. Oblíbený rýžový pokrm paella pochází právě odsud. Rýžová pole najdete téměř za domem. Město Valencie je dostupné městskou hromadnou dopravou.

Při vhodných podmínkách ideální také na vodní sporty (surf, paddle board, kayak, rybaření), cykloturistiku, gastro turistiku a další. Půjčovna kol i vybavení na vodní sporty je vzdálena jen 100 m.

Cena dle počtu osob a konkrétního termínu (75€-180€/noc). Dotazy a rezervace na emailu: info@hostalelperello.com nebo lze rezervovat přímo na bookingu:

https://www.booking.com/Pulse-PLspmb