Valencie- Apartmán N18 El Perellonet

Apartmán o velikosti 75 m2 se čtyřmi ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní a jednou koupelnou (sprchový kout). Klimatizace/topení, smart TV, internet. Ve třetím patře s výtahem, výhled na přístav. Obchod 20 m. Restaurace od 40 m. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Letiště Valencia (VLC) 30 min autem (nebo taxi), případně 90 min městskou hromadnou dopravou.

Jen 50 m od oblíbené písečné pláže El Perellonet (pozvolný vstup do moře, ideální pro děti). Přímo v přírodní rezervaci Albufera, která patří k vyhledávaným turistickým místům. Oblíbený rýžový pokrm paella pochází právě odsud. Rýžová pole najdete téměř za domem. Valencie je dostupná městskou hromadnou dopravou.

Při vhodných podmínkách ideální také na vodní sporty (surf, paddle board, kayak, jet ski, lodě, rybaření), cykloturistiku, gastro turistiku a další. Půjčovna kol i vybavení na vodní sporty 100 m od apartmánu.

Cena 130€/noc, jednorázový poplatek za úklid a prádelnu dle počtu osob (60-100€). Rezervace a dotazy na emailu info@hostalelperello.com.