Co se zařizuje až na místě na ostrově?

1) Schůzka se svatebním koordinátorem. Dle instrukcí agentury se sejdete s Vaším svatebním koordinátorem, se kterým doladíte místo pro obřad (jestli chcete mít obřad přímo na pláži nebo někde v hotelovém altánu). Hodně záleží na počasí, protože to objednat nejde, ale můžete si předem ověřit klimatické podmínky na ostrově. My měli svatbu v polovině dubna a občas sprchlo. Teplo bylo hodně a občasný deštík byl spíše příjemný. Také jakou chcete výzdobu (slavobránu, kytici pro nevěstu, výběr svatebního menu, dort…). My měli vyřešeno za 30min a užívali si dovči :-).

2) Vyřízení formalit v hlavním městě Mauricia.Od svatebního koordinátora obdržíte informaci, kdy a v kolik hodin Vás vyzvedne řidič a zaveze do hlavního města na úřad, kde podepíšete pár dokumentů, seznámíte se s Vaším oddávajícím a doladíte detaily, jako přesný čas obřadu. Řidič Vás zase odveze zpět do hotelu. Po cestě jsme s řidičem navštívili i pár zajímavých míst ve městě, jako třeba rozhlednu s výhledem na město a podobně. Toto “zařizování” Vám zabere maximálně půl dne a to jen kvůli cestě do města, která byla asi 1-1,5hod autem z našeho hotelu. Takže záleží, kde budete ubytováni. My zvolili hotel v oblasti Belle Mare na východě Mauríciu. Samotné formality trvaly maximálně půl hodiny. Doporučuji zdržet se večer před tímto zařizováním lákavých koktejlů v baru a to z vlastní zkušenosti :-D. Nebylo mi tento den zrovna nejlépe.

3) Svědkové.Můžete mít samozřejmě kamarády nebo někoho z rodiny s sebou, kteří vám to odsvedčí. Pokud nikoho s sebou nemáte, asi hlavně z finančních důvodů, svědci budou někteří ze zaměstnanců hotelu. Případně někoho v hotelu potkáte (třeba z Čech) a zeptáte se, jestli by Vám nechtěli svědčit na svatbě. Tak jsme to vyřešili my. Potkali jsme v hotelu dva milé Čechy, Ivetu s Vláďou a ti nám to odsvědčili. Kdybychom se tam s nikým za první 2 dny před svatbou neseznámili, budeme mít za svědky zaměstnance hotelu. Důležité je si od svědků vzít informace jako celé jméno, adresa, datum narození. To po nás chtěli totiž po návratu na úřadě! Jméno a podpis nestačí.

4) Samotná svatba a fotografování dle dohody, svatební oběd/večeře dle předem vybraného menu.

Článek pokračuje zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *